WYJĄTKOWY KONWENT „PŁOTY 2017”

konwent-2017-ploty-promocja

Idea kongresu zrodziła się z inicjatywy Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej oraz Wydziału Kultury FIzycznej i Promocji Zdrowia Uniwersytetu Szczecińskiego. Kongres dedykowany jest nauczycielom wychowania fizycznego oraz trenerkom i trenerom piłki nożnej. Zróżnicowana tematyka wykładów teoretycznych oraz pokazów praktycznych pozwoli każdemu uczestnikowi zdobyć wiedzę, która w dalszej perspektywie podniesie poziom prowadzonych zajęć wychowania fizycznego oraz treningów piłki nożnej.

Każdy z uczestników może aplikować na dowolne wydarzenie bądź uczestniczyć w całym kongresie. Celem uczestnictwa należy dokonać przelew na wskazane konta bankowe (proszę pamiętać o właściwym tytule przelewu) oraz pobrać i wypełnić formularz rejestracyjny (do pobranie na stronach internetowych), który następnie należy przekazać organizatorom w dniu konferencji. Osoby zainteresowane udziałem w dwóch częściach aplikują osobno na jedno i drugie wydarzenie.

Wszyscy uczestnicy otrzymają materiały dydaktyczne oraz certyfikaty uczestnictwa. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc prosimy o dokonanie możliwie jak najszybciej wpłaty zapewniającej uczestnictwo w wydarzeniu.

Do udziału w kongresie zapraszają:

Prezes Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej

Jan Bednarek

Dziekan Wydział Kultury Fizycznej i Promocji Zdrowia US

dr hab. Jerzy Eider, prof. US

KONFERENCJA TRENEREK I TRENERÓW PIŁKI NOŻNEJ

Styczniowy konwent jest wyjątkowym szkoleniem łączącym dwie konferencje, gdzie pierwsza część jest ukierunkowana na pracę z dziećmi do 12 roku życia i jest prowadzona przez pracowników naukowych WKFiPZ Uniwersytetu Szczecińskiego pod przewodnictwem trenera reprezentacji A kobiet dr Miłosza Stępińskiego. Program pierwszej części to tematyka związana z organizacją zajęć treningowych, nauczaniu podstawowych elementów (w oparciu o program PZPN i DFB) „rzemiosła piłkarskiego”, nowymi aspektami w nauczaniu gier sportowych, zaleceń żywieniowych dzieci i młodzieży uprawiającej sport oraz formom gier i zabaw ruchowych integrujących grupę i zespół.

konferencja-trenerow-program

Druga część to wyjątkowe wydarzenie i zupełnie nowa formuła organizacji konferencji. Będziemy mieli ogromną przyjemność gościć w Płotach przedstawicieli Niemieckiej oraz Angielskiej federacji piłkarskiej, trenera gospodarzy finałów Mistrzostw Europy U-21 Marcina Dorne, przedstawiciela WKFiPZ Uniwersytetu Szczecińskiego oraz trenera koordynatora ZZPN Marka Safanów przedstawiającego koncepcje reorganizacji organizacji rozgrywek dzieci i młodzieży w ZZPN. Program konferencji został przygotowany w oparciu o rozmowy z trenerkami oraz trenerami. Zaproszeni goście przygotowali specjalnie na okazje konferencji w Płotach wykłady (część teoretyczna i praktyczna) pozwalające wszystkim słuchaczom poznać inne „spojrzenie” na pracę szkoleniową oraz wzbogacić własny warsztat trenerski. Doświadczenie (infografiki przedstawiające prelegentów) zaproszonych gości jest gwarantem najwyższej jakości szkolenia. Wierzymy, że konferencja zgromadzi rekordową liczbę uczestników, a wiedza i doświadczenie zebrane podczas spotkanie wzbogaci i natchnie do dalszej pracy wszystkich przybyłych do Płot słuchaczy.

Serdecznie zapraszamy do udziału w dwóch konferencjach poprzez dokonanie wpłat na wskazane konta. Ponadto prosimy o wydrukowanie i własnoręczne wypełnienie formularza zgłoszeniowego (do pobrania) który trzeba będzie przekazać organizatorom w dniu wydarzenia.

konwent-back2action

Zapraszam do zapoznania się z infografikami przedstawiającymi prelegentów oraz z programem konwentu i konferencji.

INFORMATOR „PŁOTY 2017” do pobrania (program, płatność, itd. …):

kongres-ploty-program

FORMULARZ REJESTRACYJNY:

kongres-nauczycieli-wychowania-fizycznegi-i-trenerow-pilki-noz%cc%87nej-formularz-zgloszeniowy

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu:

www.ws-zzpn.pl

zzpn@ws-zzpn.pl

Organizator: Zarząd wraz z Wydziałem Szkolenia ZZPN

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego (883 545 055)