Puchar Górskiego: zremisowaliśmy z gospodarzami

Reprezentacja ZZPN zremisowała z Podkarpackim ZPN 3:3 (1:2) w swoim trzecim meczu finałowego turnieju o puchar Kazimierza Górskiego. Impreza rozgrywana w Boguchwale koło Dębicy ma rangę mistrzostw Polski do lat 15. Remis z gospodarzami imprezy oznacza, że nasza drużyna zajęła trzecie miejsce w grupie i sklasyfikowana została na miejscach 5-6.

Rywale zdobyli w tym meczu dwie bramki z rzutów karnych. Od 42 minuty przegrywaliśmy 1:3, ale zdołaliśmy odrobić straty. Niestety, na zdobycie zwycięskiej bramki zabrakło czasu. Nasza drużyna zasłużyła jednak na słowa uznmania, za walkę i ambitna postawę do ostatnich minut.

ZZPN – Podkarpacki ZPN 3:3 (1:2)

Bramki dla naszego zespołu zdobyli Rybicki (25), Świder 78, Kozłowski (80 + 4). Rywale zdybywali bramki w 29 (karny), 32 (samobójcza) oraz w 42 (karny) minucie.

ZZPN: Idasiak – Potoczny, Telicki, Balcewicz, Trzaskoma – Michalak, Kort, Kozłowski, Rybicki, Iskra – Banaś, Krzysztofek. Wędrychowski, Cybulski, Szol, Świder, Drozd,

Trenerami są Michał Zygoń oraz Artur Fryś, Trenerem bramkarzy jest Marcin Kaczmarczyk. Ratownikiem medycznym jest Rafał Kościołowicz, a kierownikiem Mirosław Masicz.