UROCZYSTE PODSUMOWANIE SEZONU 2017/2018

W piątek, w hotelu Dobosz w Policach, o godzinie 18 odbędzie się podsumowanie sezonu piłkarskiego 2017/18 w Zachodniopomorskim Związku Piłki Nożnej. Zapraszamy na uroczystą galę, podczas której nagrodzimy wszystkie kluby, które uzyskały awans do wyższych klas rozgrywkowych. Uhonorujemy także reprezentację Zachodniopomorskiego ZPN do lat 15, która w lipcu, w świetnym stylu wygrała turniej o puchar Kazimierza Deyny.

 Skończyliśmy z przyznawaniem pucharów za awans do wyższych lig. Uznaliśmy, że lepszym rozwiązaniem będzie zaproszenie przedstawicieli poszczególnych klubów. W uznaniu za awans, zamiast statuetek, dużo korzystniejsze będzie ufundowanie nagród w postaci sprzętu sportowego – mówi Jan Bednarek, prezes ZZPN.

W ubiegłym roku podobna gala odbyła się w hali Azoty Arena (obecnie Netto Arena) w Szczecinie. Wszystkie kluby, od klasy B do II ligi, które wywalczyły awans, otrzymały komplet strojów piłkarskich ufundowanych przez ZZPN oraz firmę Ambersport. Podobnie będzie w piątek.

– Władze samorządowe Polic zawsze wspierają sport. Burmistrz jest pasjonatem futbolu i właśnie między innymi dlatego, uroczysta gala odbędzie się w tym roku w Policach. Przychylna atmosfera i świetna współpraca pomiędzy ZZPN a władzami samorządowymi Polic dostrzeżona została przez działaczy PZPN podczas lipcowego finału turnieju o puchar Kazimierza Górskiego. To sprawiło, że zarząd PZPN podjął decyzję o organizacji posiedzenia Komisji Piłkarstwa Amatorskiego i Młodzieżowego PZPN w Policach. Obrady rozpoczną się w hotelu Dobosz w czwartek i potrwają do soboty – dodał Waldemar Echaust wiceprezes ZZPN