Rekrutacja


gossm2

 

Wydział Szkolenia Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej oraz kadra szkoleniowa szczecińskiego GOSSM zaprasza na II SESJĘ NABOROWO-SELEKCYJNĄ (dla chłopców rocznik 2003 i mł. uczniów klas VI szkół podstawowych), która odbędzie się już 22 kwietnia br. /piątek/ od godz. 16.00 początek w Auli szkolnej / testy piłkarskie w hali sportowej przy ul. Hożej 6 w Szczecinie.

GOSSM to placówka, która działa z powodzeniem już od 12 lat, a do największych jej sukcesów należą najlepsi wychowankowie i absolwenci wywodzący się z wielu klubów naszego województwa.

 

Podczas sesji naborowej odbędzie się spotkanie organizacyjne połączone z prezentacją placówki dla rodziców i uczniów, którzy będą mieli możliwość już od 1 września br. rozpocząć naukę i szkolenie piłkarskie w wojewódzkim Gimnazjalnym Ośrodku Szkolenia Sportowego Młodzieży  w Szczecinie pod patronatem ZZPN. Szkoła jest placówką publiczną bezpłatną, a uczniowie klas sportowych podczas pobytu otrzymują dodatkowy sprzęt sportowy oraz dofinansowanie do wyżywienia i zakwaterowania w internacie. Zapraszamy wszystkich młodych adeptów piłki nożnej z klubów województwa zachodniopomorskiego, którzy kochają piłkę nożną i chcą w dalszym ciągu podnosić swoje piłkarskie  umiejętności. Dodatkowe informacje trener Maciej Mateńko tel. 512 793 363 (Trener GOSSM odpowiedzialny za nabór 2003) lub trener Marek Safanów tel. 883 545 055  (Trener Koordynator ZZPN) oraz na stronie www.ws-zzpn.pl.