Kursy UEFA


231a318a7f-uefanew-kopia1

TRWA NABÓR NA KURS TRENERSKI – UEFA B oraz UEFA A – czerwiec 2016 r.

Wydział Szkolenia informuje, że trwa dodatkowy nabór wniosków na kursy trenerskie UEFA B i UEFA A. Spotkanie organizacyjno-rekrutacyjne połączone z egzaminem pisemnym kwalifikującym na kurs UEFA B oraz UEFA A odbędzie się w: GOSSM ul. Hoża 6 w Szczecinie – 9 czerwca br. /czwartek/ godz. 18.00.

  • KURS UEFA B –> dla trenerów z dyplomami UEFA C oraz min. 1-rocznym stażem
  • KURS UEFA A –> dla trenerów z dyplomami UEFA B oraz min. 2-letnim stażem

Kursy planowo rozpoczną się w CZERWCU br. (I sesja 24-26.06 br.). Terminy sesji zjazdowych będą w miarę możliwości dostosowywane do terminarzy jesiennych rozgrywek ZZPN – wstępny harmonogram pod linkiem: http://ws-zzpn.pl/trenerzy/kursy%20uefa/kursy%20-%20harmonogram.html

Uwaga! Trenerzy, którzy nie złożyli wniosku powinni to uczynić przed terminem egzaminu kwalifikacyjnego do dn. 9.06 br. Na kurs zakwalifikowani będą tylko kandydaci, którzy uzyskają pozytywny wynik w teście pisemnym – zgodnie z pozostałą liczbą wolnych miejsc. Obecność i pozytywny wynik na egzaminie jest warunkiem dostania się na kurs, nie przewidywane są inne terminy egzaminu kwalifikacyjnego. Więcej informacji pod nr tel. 504 855 750 – Trener Edukator ZZPN /Paweł Podgórski/.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy !


KURSY TRENERÓW UEFA B wyrównawcze pod egidą PZPN.

Wydział Szkolenia Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej informuje, że w II półroczu 2016 r. odbędą się 3 kursy dla trenerów piłki nożnej UEFA B wyrównawcze organizowane przez PZPN w Grodzisku Wielkopolskim.

KURS TRENERÓW UEFA B WYRÓWNAWCZY – przeznaczony jest dla trenerów instruktorów sportu PN lub II klasy (z dyplomami uzyskanymi przed 23.08.2013 r.)

Planowane terminy do wyboru:

  • 27.05 – 04.06.2016 r. – I TERMIN
  • 08.09 – 17.09.2016 r. – II TERMIN
  • 13.10 – 22.10.2016 r. – III TERMIN

Kursy są dofinansowane w ramach współpracy PZPN z DFB (Niemieckim Związkiem Piłki Nożnej). Uczestnik kursu ponosi tylko opłatę za zakup sprzętu sportowego w wysokości 1000 zł. Zakwaterowanie i pełne wyżywienie w wybranych terminach w hotelu GROCLIN w Grodzisku Wlkp. jest bezpłatne.

Zainteresowanych spełniających warunki uczestnictwa prosimy o wysłanie na adres mailowy zzpn@ws-zzpn.pl potwierdzenie chęci uczestnictwa w projekcie


TRWA NABÓR NA KURSY TRENERSKIE UEFA A, B i C.

Wydział Szkolenia ZZPN informuje o ustaleniu nowego harmonogramu kursów, które planowo rozpoczną się w czerwcu br.:

  • KURS UEFA C – planowane rozpoczęcie 3-4.06 br. /początkujący/
  • KURS UEFA B wyrównawczy – jw. 3-4.06 br. /instruktorzy dyscypliny sportu PN/
  • KURS UEFA B – planowane rozpoczęcie 24-26.06 br. /egz. wstępny – termin zostanie podany/
  • KURS UEFA A – planowane rozpoczęcie 24-26.06 br. /egz. wstępny – jw./

Dokładny harmonogram, terminy sesji zjazdowych oraz wnioski na kursy znajdują się w zakładce KURSY UEFA na stronie internetowej – www.ws-zzpn.pl.

kursy uefa2